Czyszczalnia do zboża ALS-40

Wydajność:
we wstępnym oczyszczeniu – do 60 t/g
w pierwotnym oczyszczeniu – do 40 t/g
w kalibrowaniu (sortowaniu) – do 20 t/g

Wymiary, mm (długość x szerokość x wysokość)
2351 x 1505 x 2398

Zużycie energii
0,4-2,2 KW 380V 50HZ

Masa (kg)
850

 
PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ! WAŻNA INFORMACJA!

Opis separatora ALS-40

ALS-40 jest maszyną do czyszczenia ziarna typu bezsitowego, która wykonuje czyszczenie, a także kalibrację roślin sztrączkowych, zbóż, kultur ogrodowych, ziołowych i warzywnych, w tym samym czasie istnieje możliwość obróbki różnych mieszanek sypkich. Ten model separatora od firmy Alistan-Agro pozwala na uzyskanie maksymalnie możliwych wyników w czasie przetwarzania takich kultur jak: kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, len, żyto, sorgo, proso, groch, bób, soja, gryka, soczewica, gorczyca, rzepak, ziarna kawy i słonecznik.

Separator ALS-40 wyróżnia się obecnością czterech trybów, wśród których: wstępne i podstawowe czyszczenie ziarna, sortowanie (kalibracja) ziarna, a także tryb mieszany (zawiera jednocześnie dwa tryby – kalibracja i czyszczenie).

Wysokie wskaźniki wydajności w pełni pokazuje separator ALS-40 w trybie wstępnym, w którym usuwa się lekkie śmieci, a także cząsteczki słomy i ziarna, łuski, kurz.

Ten model maszyny w trybie wstępnego czyszczenia zapewnia oddzielenie ziarna od kamieni, zgniecionego, szczupłego, przesuszonego i niełuskanego ziarna, a także różnych nasion chwastów, słomy, plew i innych domieszek.

Tryb kalibracji opiera się na podziale czystego ziarna na hadlowe i siewne. Siewne ziarno charakteryzuje się dużym ciężarem właściwym i wysokimi wskaźnikami czystości. Cechy te zwiększają zdolność kiełkowania i energię przerastania.

Tryb mieszany polega na jednoczesnym oddzieleniu siewnego ziarna i śmieci. Jednak podczas wykonywania tego trybu znacznie obniża się jakość ziarna. Właśnie dlatego najpierw należy czyścić, a potem kalibrować ziarno.

Czyszczalnia do zboża ALS-40 od firmy Alistan-Agro pokazuje maksymalną wydajność wraz z kompleksem czyszczenia ziarna ZAV. Pneumatyczny, ślimakowy lub taśmowy ładowacz wykonuje transport ziarna do separatora. Przetworzone ziarno jest wysyłane do worków, które są wstępnie mocowane na separatorze. Przewód powietrzny usuwa zużyte powietrze poza obręby magazynu.

Kupić