Czyszczalnia do zboża ALS-100

Wydajność
we wstępnym oczyszczeniu – do 150 t/g
w pierwotnym oczyszczeniu – do 100 t/g
w kalibrowaniu (sortowaniu) – do 50 t/g

Wymiary, mm (długość x szerokość x wysokość)
3800 x 2100 x 3700

Zużycie energii
0,4-11 KW 380V 50HZ

Masa (kg)
1950

PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ! WAŻNA INFORMACJA!

Opis separatora ALS-100

Czyszczalnia do ziarna typu bezsitowgo ALS-100 służy nie tylko do czyszczenia, ale i do kalibracji roślin strączkowych, zbóż, kultur ogrodowych, ziołowych i warzywnych, w tym samym czasie istnieje możliwość obróbki różnych mieszanek sypkich. Najbardziej maksymalna wydajność przetwarzania tego modelu wykonywana jest dla takich roślin: kukurydza, pszenica, owies, jęczmień, len, żyto, sorgo, proso, groch, bób, soja, gryka, soczewica, gorczyca, rzepak, ziarna kawy i słonecznik.

Separator ALS-100 jest w stanie przeprowadzać obróbkę ziarna w czterech trybach. Pierwsze dwa tryby specjalizują się na wstępnym i podstawowym czyszczeniu odpowiednio. Trzeci tryb jest do wykonywania kalibracji ziarna, a czwarty – mieszany, bo w nim przeprowadza się jednocześnie czyszczenie, a także kalibracja.

Ten model separatora, produkcji firmy Alistan-Agro, jest w stanie zapewnić wysoki poziom wydajności w trybie czyszczenia wstępnego. Właśnie w tym trybie usuwane są lekkie śmieci, w szczególności, kawałki słomy i ziarna, łuski, kurz. Podczas podstawowego czyszczenia odbywa się usuwanie z masy kamieni, zgniecionego, szczupłego, przesuszonego i niełuskanego ziarna, a także różnych nasion chwastów, słomy, plew oraz innych domieszek.

Kalibracja jest wykonywana pod warunkiem korzystania z czystego ziarna, które dzieli się na handlowe i siewne. Ziarno siewne musi mieć duży ciężar właściwy i wysokie wskaźniki czystości. Dane parametry zwiększają zdolność kiełkowania i energię przerastania.

Jednoczesne oddzielenie ziarna siewnego od śmieci separator wykonuje podczas pracy w trybie mieszanym. Jednak ten tryb nie daje maksymalnego efektu, bo w czasie kalibracji jakość ziarna będzie spadać.

ALS-100 stanowi wysoko wydajną maszynę, która doskonale nadaje się do kompleksów elewatorowych, a także dla instalacji w linię czyszczenia ziarna.

Zużyte powietrze jest eliminowane poprzez wyprowadzenie go na zewnątrz, co zapewnia przewód powietrzny.

Kupić