Separator do zboża ALS-10

Wydajność
we wstępnym oczyszczeniu – do 15 t/g
w pierwotnym oczyszczeniu – do 10 t/g
w kalibrowaniu (sortowaniu) – do 5 t/g

Wymiary, mm (długość x szerokość x wysokość)
2351 x 770 x 2398

Zużycie energii
0,1-0,75 KW 380V 50HZ

Masa (kg)
720

PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ! WAŻNA INFORMACJA!

Wibrosito OSK-10

Wydajność
do 14 t/g

Wymiary, mm (długość x szerokość x wysokość)
1680 x 670 x 940

Zużycie energii
0,37 kW (max), 220V, 50HZ

Masa (kg)
170

Cyklon

Cyklon WOK podłącza się do separatorów ALS i służy do odciągania wentylatorem i osadzania w specjalnej komorze wszystkich lekkich frakcji, wylatujących z ALS przez kanal odprowadzenia lekkich frakcji.

Opis separatora ALS-10

ALS-10 czyszczalnia do ziarna bez sita, która świetnie radzi sobie tak z czyszczeniem, jak i kalibracją ziarna różnych zbóż, ziół, kultur ogrodowych, roślin strączkowych, warzyw, a także sypkich mieszanek. Wysokie wskaźniki wydajności separatora zapewniane są w trakcie pracy z pszenicą, owsem, kukurydzą, lnem, jęczmieniem, sorgo, żytem, grochem, bobem, soją, soczewicą, rzepakiem, gryką, ziarnami kawy i słonecznikiem.

Wialnia ALS-10 prowadzi obróbkę ziarna w czterech trybach. Pierwsze dwa tryby oparte na wstępnym i intensywnym czyszczeniu odpowiednio. Trzeci tryb jest do wykonania kalibracji ziarna, a czwarty – mieszany, bo w nim są stosowane jednocześnie czyszczenie, a także kalibracja.

Ten model separatora od firmy Alistan-Agro, jest w stanie zapewnić wysoki poziom wydajności w trybie czyszczenia wstępnego. Właśnie w tym trybie są usuwane lekkie śmieci, w szczególności, kawałki słomy i ziarna, łuski, kurz. Podczas podstawowego czyszczenia odbywa się usuwanie z masy kamieni, rozgniecionego, szczupłego, przesuszonego i niełuszczonego ziarna, a także różnych nasion chwastów, słomy, plew i innych domieszek.

Kalibracja jest wykonywana pod warunkiem korzystania z czystego ziarna, które dzieli się na handlowe i siewne. Siewne ziarno musi mieć duży ciężar właściwy i wysokie wskaźniki czystości. Dane parametry zwiększają zdolność kiełkowania i energię przerastania.

Jednoczesne oddzielenie ziarna siewnego i śmieci wykonuje separator podczas pracy w trybie mieszanym. Jednak ten tryb nie daje maksymalnego efektu, ponieważ podczas kalibracji jakość ziarna będzie spadać.

Czyszczalnia do ziarna ALS-10 wyróżnia się wysoką wydajnością, pracując na kompleksie czyszczenia ziarna ZAV. Ziarno trafia do separatora za pomocą ładowacza pneumatycznego, ślimakowego lub taśmowego. Przetworzone zboże wysyłane na przechowania do worków, które wstępnie są mocowane na separatorze.

Zużyte powietrze jest eliminowane poprzez wyprowadzenie go na zewnątrz, co zapewnia przewód powietrzny.

Kupić